| IoanaPuppy31 a întrebat:

Acum o luna doua, cam asa mi s-a facut in mijlocul capului o pata rosie si de pe pata aceia s-a desprins ca un fel de piele si imi venea sa ma scarpin.Acum i s-a facut surorii mele fix asa si fix in acelasi loc.Ce ar putea fi? Mentionez ca suntem curate si ne spalam bine pe par, nu cred ca ar fi vorba de igiena.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Faceți o vizită la un dermatolog (dacă țineți la scalpul vostru)