| Denis15 a întrebat:

Acum un an am avut o raceala puternica ce s-a mentinut o luna,iar de atunci am probleme cu respiratia, respir greu.Am fost la doctor si mi-a dat 3 spray-uri si pastile,iar daca nu le iau nu pot respira,am fost la mai multi doctori si am facut teste alergologice,si nu sunt alergic la nimic, am 12 ani,nu fumez,doctorii au spus ca daca nu trece pana la iarna o sa fac cancer pulmonar, ce pot sa fac!? Funda +vot

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| CosminaAndreea03 a răspuns:

Încearcă sa mergi la un spital specializat pe boli de plămâni. Acolo iti vor spune mai exact.