| 12102000alina a întrebat:

ajutati-ma va rog cum sa fie tenul meu foarte curat. FUNDA!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| givehelp a răspuns:

Sfaturi pot fi 1000, dara ca sa ai un ten sanatos trebuie sa fii atenta la ce maninci. Exclude dulcele, sau macar straduiete sa fie cat mai putin. Fara fast food. fara chipsuri, sau diferite forme de cartof. Apropo cartofii tot au prioritate la aparitia cosurilor pe fata. Apoi mai depinde si cum il ingrijesti. O data pe saptamana fa baita cu scrab, care roade celulele moarte de pe fata, cremurile sa fie usoare. Eu am una super de la Yves-rocher. cu romanita. Sper sa-ti fie de bine sfatul, PUP.

| Azre a răspuns:

Folosește un săpun dermatologic!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Găseşti aici mai multe sfaturi de îngrijire a tenului,
http://www.divahair.ro/......en_perfect
Te pup!