| DauFundaPrimuluiRapuns a întrebat:

Am 12 ani si as vrea sa slabesc deoarece sunt cam gras.Cum as putea slabi pana la vara...
PS:sunt de la tara si fara raspunsuri gen:Nu e bine sa slabesti la varsta ta. FUNDA si Respect de la mine.Scuze pentru categorie.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Ţi-ammai răspuns la aceeaşi întrebare, nu-i necesar să postezi de 2 ori!
Te pup!