| Loto99 a întrebat:

AM 13 ani si mai vreau sa cresc in înălțime...Va rog sa nu îmi spune-ti sa fac basketball, volei. 1. Am auzit ca daca sar 30 de minute dimineata si seara o sa vad rezultate in 2 luni. Este adevarat? 2. Ce alimente ma pot ajuta? 3.Niste exerciti va rog pentru cresterea in înălțime. O sa ma duc urmatoarele sapt. La strand (piscina) ai o sa incerc sa profit pentru a înota pentru ca ar ajuta sa cresc...Ar funcționa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Userrr a răspuns:

Poti incerca si metoda cu saritul.dar am auzit o chestie mai ciudata, dar adevarata.Incearca sa stai in maini aproximativ 15-20 de minute in fiecare zi, nu e neaparat sa mergi in maine, te poti sprijini de perete.Dar intervine aceeasi problema, rezultatele se vor vedea in timp.