| CinevaPentruVoi a întrebat:

Am 14 ani si ciclul mi-a venit prima oara acum 1 an. De 2 luni, insa, nu mai am. Si, problema mai mare e ca am frecvennt scurgeri. Nu abundente... dar nici cat sa nu le bag in seama. E normal?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| DLeonard a răspuns:

Te simti obosita, ametesti, te doare capul?

| Alexa_8901 a răspuns:

Pai nu e normal..cred ca ai racitthinking

| Ellzişor a răspuns:

Poate suferi de o dereglare hormonala. Dar noi nu suntem medici. Poti merge la un ginecolog, nu e asa de rau, daca chiar ti-e rusine ar trebui sa bergi la o femeie, dar crede-ma, sunt mai rele ca barbatii laughing Anw, nu e de joaca, mie de la astfel de dereglari mi s-au facut noduli la sani. Deci. Go to a doctor!