| Roelly202 a întrebat:

Am 14 ani si de la scoala m-a luat o durere fix in piept dupa ce am tipat foarte mult si foarte tare. Durerea ma doare doar cand ma intind, cand ma "rasucesc" sau cand fac exercitii.
Dece?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| danutz_4058 a răspuns:

Muschi intercostali sau inflamat sau pe intelesul tau o febra musculara la muschi intercostali o sa iti treaca in 3 4 zile maxim stai linistit/a. Funda?