| WebEye a întrebat:

Am 16 ani 1, 70 cm inaltime 65kg si 77 in talie.Sunt gras? ar mai trebui sa slabesc? sau sunt bine?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Empathizer a răspuns:

Eşti foarte bine, felicitări! Fă un sport de echipă, pentru întreţinere şi, nu în ultimul rând, pentru distracţie. Sunt atâtea terenuri în oraş, care abia te aşteaptă să le încerci, împreună cu prietenii tăi.

1 răspuns:
| Swordsman a răspuns:

Nu o sa ii mai placa nici unui baiat de tine! grasutule!