| anonim_4396 a întrebat:

am 16 ani.Nu stiu daca am postat unde trebuia. Dar am o intrebare MARE.NOAPTEA deschid ochi si vorbesc, tip, ma cert.Intr-o seara m-am sculat sa fac mancare la 3 noaptea intr-o seara sa bag mainile in priza.Toate astea e fac in timp ce dorm cu ochii deschis, ca un fel de somnambul.Nu mereu fac asa. Urgent vreau un raspuns esxplicit.Nu luat intrebare la misto este un lucru foarte serios.MULTUMESC

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Shinto a răspuns:

Conteaza foarte mult ce preocupari ai in timpul zilei...si n-ar strica sa mai faci cate o rugaciune inainte de a adormi!

| SMCool10 a răspuns:

Spune-le parintilor!winkingEi stiu ce sa faca! Sau ai putea sa te duci la psiholog sau la un doctor specialist!