| Qweerrrtttyyy a întrebat:

Am 17 ani si eram azi la baie si odata cu urina a iesit un lichid vascos ( ca sperma ) de culoare galbena. M-am cam speriat puțin. Ce poate fi? Tin sa preciez si ca am simtit un miros ciudat cand am ajuns acasa si m-am schimbat de lenjerie.

Mentionez, ca in urma cu 30 de minute m-am mas*****bat

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| ShamelessQboy a răspuns:

Poate fi vorba chiar de sperma, care nu s-a eliminat la timp.

| Qweerrrtttyyy explică (pentru ShamelessQboy):

Si eu m-am gandit la asta. Dar de ce galbui?laughing

| ShamelessQboy a răspuns (pentru Qweerrrtttyyy):

Asa devine uneori când ești mai stătut!