| BazikR1 a întrebat:

Am aproape 13 ani si am o inaltime destul de mare(cel putin asa mi se spune) am 1, 73.
Cam ce inaltime credeti ca o sa ating?
FUNDA!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Bună

Posibil 1.85-1.90...pe acolo oricum.

O seară bună!

| BazikR1 explică (pentru OnuOnulică):

Mersi la fel =)

| Nelutsa a răspuns:

La 13 ani? Hm. Nu esti foarte inalt. dar o sa mai cresti 10-15 cm. Maxim!
De ce vrei sa cresti mai mult? Eu zic ca e bine.

| BazikR1 explică (pentru Nelutsa):

Totusi 1,73 probabil ca acum copii sunt mai putin dezvoltati avand in vedere ca sunt cel mai mic din clasa (la varsta) la inaltime sunt al 3-lea cel mai inalt.
in orice caz mi s-ar parea interesant sa am peste 1, 90 happy

| Nelutsa a răspuns (pentru BazikR1):

Esti destul de mare pentru varsta ta. 1.90 la 13 ani nu e bine. o sa mai cresti pana la 18 ani straight face ce vrei sa fi de 2m? laughing

| BazikR1 explică (pentru Nelutsa):

Nu vreau 1.90 la 13 ani de la 18 in sus chiar 50 numai sa am

| Nelutsa a răspuns (pentru BazikR1):

O sa mai cresti, stai linistit!