| erabianleonard a întrebat:

Am mancat 4 felii de chec. Cate calorii am pus?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| anss23 a răspuns:

Nu trebuie sa devii obsedata de calorii ca sa slabesti sau sa-ti mentii greutatea. Daca mananci sanatos de obicei, te poti rasfata din cand in cand cu ceva dulce, este chiar bine, deoarece daca consideri un lucru interzis il vei vrea si mai mult.Nu pot sa-ti spun exact cate calorii au avut acele 4 felii de chec, depinde cu ce era.Nu cred ca au avut in total mai mult de 200 de calorii.

| mona a răspuns:

Nu ai pus multe

| No0oName a răspuns:

laughing cate vrei uhappy

| Empathizer a răspuns:

Depinde de reteta dupa care a fost facut checul, de dimensiunea feliilor de chec si de activitatea ta fizica. Poate ca toate caloriile furnizate de dulcele respectiv s-au si consumat deja, daca ai facut cat de cat efort fizic.

| Almássy a răspuns:

Nu ai pus ci ai luat in aport sa le pui inseamna ca se depun in strat adiposbatting eyelashes au in jur de 200 calorii dar metabolismul uman arde in fiecare zii in jur de 2000 calorii fara al smilula deci nu ...nu le vei pune pe tine

| Cetateanulturmentat a răspuns:

Cel putin cate view-uri ale gangam style. Glumesc...Ca sa fii sigur gandeste-te ca faci sport si o sa le arzi. Nu glumesc, s-a facut un studiu (http://www.youtube.com/watch?v=y8bJ-fU9f3g)

| Fma_Densys_1998 a răspuns:

Depinde de ce cantitate de ingrenditente s-a pus in el..cred k vreo 100. e cumva o gluma?!

| narcisul a răspuns:

Depinde cati neuroni ai...nu prea multi oricum!