| YahooMess1 a întrebat:

am niste bubite mici pe amandoua mainile, doar pe maini ce sa fie? am 13 ani si am fost la doctor si a zis ca o sa-mi treaca la 14 ani adica peste tot 7 ani.
Funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le ai permanent sau numai primavara?
Fa mai bine un test la alergologie.

| Iris1997 a răspuns:

In primul rand nu sti matematica si in al 2 lea rand du-te la un dermatolog nu la un oarecare medic de familie.