| StefanIonut1 a întrebat:

Am o durere in spatele capului in dreapta ( cam unde i osu din dreapta cred) si ma doare si ochiul drept, de la 7:20 a inceput durerea de cap si ochiului si la 8:20 am vomitat. Acum la ora 8:41 inca mai doare ochiul ( nu chiar asa tare ) si capul. Va rog daca ma puteti ajuta! Pe 28 octombrie am fost la oftamalog si a spus ca sunt perfect sanatos la ochi. Rog seriozitate!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te-ai lovit recent, traume? Ia un calcul si un consult neurologic in cazul in care nu trece.

| StefanIonut1 explică (pentru anonim_4396):

Nu. Dar pe la 11-12 mi am revenit si eram ok. nu mai ma doare nimic.