| 775bv8 a întrebat:

Salut TPU! Am o întrebare,am o iritație,la cuta dintre pulpa și fund,sunt niste brobonele mici,roz, unele cu parcă unpic de portocaliu in vârf și sunt zgrunțuroase și din când în când mă mănâncă...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| LaviniuA a răspuns:

Dupa mine sunt fructe de padure mmm happy
Dar un dermatolog cred ca le vede altfel.

| Valentinaldoilea a răspuns:

Ai transpirat, nu te-ai spalat, si iata ce ai.
Foloseste cu incredere apa si sapunul. Iar luni, fuguta la medic.

| DontActLikeMe a răspuns:

Iar postezi raspunsuri generate AI?

Răspuns utilizator avertizat