| Turcu_Lucas_David_2002 a întrebat:

am o intrebare. Azi am fost la piscina cu prietenii. Cand am plecat ma durea incontinuu ochiul stang. Cred ca este de la clor. Din 5 in 5 minute ma doare ochiul stang si imi vine sa lacrimez. Ce pot sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

Cel mai bun raspuns este doctorul. Pentru orice eventualitate, in caz ca este ceva mai grav.

| Turcu_Lucas_David_2002 explică:

Mai vad si inceata uneori