| JustAod a întrebat:

Salut TPU, am o intrebare, credeți ca daca mananc in oras de maxim 2-3 ori pe saptamana pot slabi? Fac sala de o luna si am slabit 5 kg chiar daca mancam uneori in oras, dar imi numar caloriile si daca mananc in oras nu prea mai mananc restul zilei.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

"daca mananc in oras de maxim 2-3 ori pe saptamana pot slabi?"

dacă in oraș mănânci câte un covrig (doar), sigur slăbești!