| RxDooM a întrebat:

.. daca o sa incep sa iau pastile cu ulei de peste o sa ma ajute sa slabesc mai repede?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te ajuta sa ai un metabolist in regula, iar daca ai metabolist ok, grasimile se transforma in energie, nu se mai depun.
Uleiul de peste e indicat in curele de slabire.
Dar incearca sa ai si o alimentatie corecta!

9 răspunsuri:
| afterlifesupreme a răspuns:

Nu cred ...incearca sa faci sport

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu ajută la slăbit, sunt o sursă de Omega 3 benefică inimii și ficatului.
Învață să mănânci și multă mișcare fizică.
http://calorii.oneden.com/
Pa, pa.

| IuliaF a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Cel mai bine ar fi sa-ti schimbi alimentatia. Incearca sa reduci painea considerabil(pana la 3-4 felii pe zi), nu manca dupa ora 6, si renunta la dulciuri si bauturi carbogazoase. bine daca nu te poti abtine de la dulciuri poti sa mananci dar putine... Crede-ma ca functioneaza metoda asta eu am slabit aprox 20 de kg intr-un interval de 3-4 luni. Acum depinde de organism. oricum incearca sa faci si miscare. ajuta mult... pentru ca daca vei slabi vei ramane cu vergeturi daca nu faci si sport. Eu iti urez bafta! Sper ca in cateva luni sa ai rezultatee dorite!

| Nickname1890 a răspuns:

Hmm, nu. Pe langa efectele sale benefice, uleiul de peste creste pofta de mancare, deci poate avea indirect chiar efectul advers. Sa te ingrasi.

| Twichh a răspuns:

Nu te ajute sa slabesti.

| RxDooM explică:

Eu fac si miscare dar am auzit ca uleiul de peste ajuta mult la arderea grasimilor si de acolo am tras concluzia ca intr-un fel te poate ajuta sa slabesti

| ONElena11 a răspuns:

Pastilele acestea nu ajuta la slabit, dar sunt bogate in Omega 3

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns (pentru IuliaF):

Bună.
Sigur mie trebuia să-mi răspunzi?
Pa, pa.

| andrw1929 a răspuns:

Nu ajuta
Incearca sa faci sport!
Succes!