| Alexw2jj a întrebat:

am o intrebare ma mai inteapa cateodata apendicita, e semn de ingrijorare?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| UKFdubstep a răspuns:

Pai da cam e de ingrijorare. vezi ca nu trebuie sa alergi mult si sa nu faci efort ca alt fel ajungi la operatie, crede-ma! plz fundawinking

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi la medicul de familie pentru un control de rutină!
Pa, pa.

| Ana_2735 a răspuns:

Eu am fost operata de apendicita, dar pe mine ma durea tot timpu incontinuu, dar poate ar trebui sa mergi la doctor ca sa nu faci alte complicatii si sant de acord cu IoNuT nu ar trebui sa alergi sau sa faci mult efort pentru ca o sa se agraveze si mai tare.Am o prietena care o intepa si pe ea si doctorul i-a spus ca nu este de operat(se poate si asa), numa ca dupa un timp o sa fie durerile mai mari si pana la urma a ajuns tot la operatie...multa bafta si sanatate multahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apendicita e o boală, tu vorbești despre apendice. Nu chiar, nu e bine de neglijat fiindcă poți da în probleme grave, cunosc cazuri. Mergi la medic la orice semn.

| Xtzr a răspuns:

Eu iti recomand sa te duci la doctor, sa nu ai vreo problema cu el.