| 123Stefy456 a întrebat:

Am o mica mare problema: de curand mi s-a dezvoltat o umflatura imediat sub ureche, si o alta in apropierea buzei de jos. Ma doare toata partea aceea : ureche, masele, buza... Am putina febra si starea aceea de...stiti voi. Problema este ca as vrea sa stiu niste remedii caci ma pregatesc de examene si nu prea pot lipsi. Help me! Merci!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Remediile sa ti le administreze medicul de familie, aici dai de multi copii care isi dau cu parerea, nu te lua dupa ei asta e sfatul meu.

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Poate ti a iesit măseaua de minte, si durerea radiază in zonele mentionate de tine

| Ioan489 a răspuns:

Remedii? Trebuie sa-ti faci timp sa te duci la doctor