| edutzu99 a întrebat:

Am o problema. Am calcat stramb si ma doare foarte tare osul de la picior ( nu oul piciorului, mai jos ).Tin sa mentionez ca am platfus gradul 3 si inca fac fotbal.Am mai patit asta inainte sa port acei talpici speciali numiti talonete, dar acum dupa ce am calcat stramb iar ma doare, ce gel /crema mi-ati recomanda.Am folosit crema rosie de la aloe vera dar nu mi-a trecut. Nu vreau sa aud,, du-te la doctor".Multumesc :*.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este in jur de 15 lei si se gaseste la farmacie! Se numeste spray cu gheata!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista spary care amorteste si nu mai simti!

| edutzu99 explică (pentru anonim_4396):

Si ai stii cam cat costa? Si daca se gaseste la farmacie?

| FredFlintstone a răspuns:

Ii zice entorsa si trece in de la cateva saptamani la o luna - doua. depinde cat de tare ai calcat