| SebiMXS a întrebat:

Am o problema,cu ochiul stang vad in ceata abia pot sa citesc ceva dar doar cand astup ochiul stang, ce se intampla?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Vederea ti-a fost grav afectata si ai nevoie urgent de ochleari, ca sa ti-o corectezi vederea si este obligatoru sa fie eliminate aparatura care iti cauzeaza pierderea vederii, in cazul tau: telefonul si tableta sau laptopul.

Dar, ti-am mai explicat si in intrebarea pred\cedenta ce tis e intampla. Tu chiar nu pricepi?
Mergi inapoi si citeste:
https://www.tpu.ro/......sa-i-port/