| anonim_4396 a întrebat:

am o problema de vreo 2 saptamani tot tusesc mentionez ca nu sunt racit am fost la doctorul de familie a spus ca n-am nimic la plamani am luat si tratament si degeaba stie cineva ce pot sa fac sa-mi treaca sau daca i sa mai intamplat si la altineva problema mea.
Dau funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| ultimvictor a răspuns:

Poate esti alergic la in anumit obiect in care esti in permanenta in jurul acestuia. Daca e asa ia medicamente de alergie. Altceva nu prea stiu ce sa zic. Categoric iti v-a trece si in timp.

| sandusandu12 a răspuns (pentru ultimvictor):

Idea e ca nu tusesc mereu am anumite momente, cel mai rau tusesc noaptea