| Stuparu_Costi_1997 a întrebat:

Am o problema in legatura cu ochiul meu...
Am o pata urata la ochi de culoare gri si vreau sa va intreb daca este o problema de sanatate... sau o am de la nastere. Va rog sa-mi spuneti.
PS: Acea pata o am doar la ochiul drept.

O poza: http://postimg.org/image/6e0zxkvzh/df5a8eb2/

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi la un control oftalmologic.
Pa, pa.

| mgtow a răspuns:

Nu e normal, daca vezi bine e de bine dar e posibil sa ai o bacterie oculara sau o problema interna la ochi care necesita operatie pentru a evita probleme grave pe viitor. La oftalmolog trebuie sa mergi.

| Stuparu_Costi_1997 explică:

Am fost la oftamolog si medicul a spus ca este de la nastere