| MarinarulPopeye a întrebat:

Am o problema, la atingerea glandului, simt o senzație de durere care ma provoacă sa-mi îndepărtez mana, cum credeți ca as putea sa scap de aceasta senzație?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Evitand sa te masturbezi o perioada de vreme, va trece durerea, probabil ca obisnuiesti sa tragi zdarvan de el, de aici si durerea resectiva.

| MarinarulPopeye explică (pentru Violleta2022):

Nu prea, adică nu am contact cu glandul propriu zis, o fac cu glandul acoperit de preput, altfel nu as putea.

| Violleta2022 a răspuns (pentru MarinarulPopeye):

Este vorba de cat tragi si freci la el, ca aia este o presiune si iritatie pentru gland, de aceea te doare.

| MarinarulPopeye explică (pentru Violleta2022):

Serios? Nu m-am gândit la asta pana acum și nici n-am auzit la altcineva, de unde știi aceasta informație?

| corbulalbrosu a răspuns (pentru MarinarulPopeye):

Acum 6 ore | Annastassia a răspuns (pentru MarinarulPopeye):
Este vorba de cat tragi si freci la el, ca aia este o presiune si iritatie pentru gland, de aceea te doare.
Este cea mai tampita explicatie posibila de a fi formulata. rolling on the floor

| MarinarulPopeye explică (pentru corbulalbrosu):

Putem vorbi in privat?

| Violleta2022 a răspuns (pentru MarinarulPopeye):

De la fii-miu, pe vremea cand era copilas si a trecut prin aceeasi poveste.

| Frank51 a răspuns:

Sex de 2 ori pe zi timp de 10 ani.