| kenox123 a întrebat:

Am o problema pe care as vrea s-o depasesc cat mai repede. De 4-5 luni ma chinui cu o durere insuportabila iar in urma unor 2 analize RMN, s-a descoperit ca am Hernie de disc. Nu stiu ce sa mai fac pentru a ma recupera odata si odata.! Vreau niste sfaturi utile care sa ma poata motiva, si care sa le pun in practica sa scap odata de hernia asta. Astept raspunsurile voastre! Multumesc aniticipat! happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Scapi doar daca te operezi, alta solutie nu exista din cate stiu

| teodora200004 a răspuns:

Pai daca ai hernie de disc, ar trebui sa te operezi! Doar asa iti va trece repede! Te pup si sa te faci bine! happy