| Odinn a întrebat:

Am o problemă, sau cel puţin aşa cred eu că e o problemă: atunci când intru în diverse magazine(nu toate) se întâmplă ceva ciudat cu "electricitatea" corpului meu. Adică transmit şocuri electrice tuturor persoanelor pe care le ating, menţionez că nu este electricitate statică. Ce se întâmplă?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Mergi la IML sa-ti faca o autopsie si iti spun aia care-i problema.

| Salontanul a răspuns (pentru Popescu_Eugen_1964):

rolling on the floor Autopsia se face la morti. M-ai facut sa rad cu pofta. Multumesc!

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns (pentru Salontanul):

Pai daca o tine pe a lui ca nu-i electrostatica vin savantii imediat pe el. Deja avem toata spuma americanilor pentru fenomenele din Bucegi. Autopsia stiu eu ce e ca nu ai tu par cati morti am plimbat eu la morgi.

| Zaygon a răspuns:

Ii electricitate statica. Schimba hainele cu care esti imbract/a. pateam si eu chestia asta cand mergeam in mall cu anumite haine.