| gigick a întrebat:

am o problema si cer seriozitate,am o alunita pe penis, nu este mare are diametru de 3mm, dar imi este frica sa nu ma afecteze pe viitor in viata sexuala si as vrea sa scap de ia fara cicatrici sau semne vizibile ce imi sugerati app zona aceea va ramane sensibila? mesi app funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| DrLolo a răspuns:

Da poti scapa de ea dar dupa ce vei face niste teste si daca testele atesta faptul ca nu e nici un pericol vei putea sa o scoti sunt multe procedee de a scapa de alunita problema este sa iti iasa testele in regula

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Las-o acolo.Nu te juca.

| gigick explică (pentru darrio2007):

Pai vreau sa scap de ea cu laser ceva nu pot?

| darrio2007 a răspuns (pentru gigick):

Cred ca ai putea.La un medic specialist.

| gigick explică:

Este de aia iesita in exterior daca pot spune asa ca o biluta