| Asterj12345 a întrebat:

am o problema, sper ca aici sa imi gasesc raspunsul. Am testiculele foarte lasate, asta din vina pielii scrotului care e foarte lasata. Doctorul mi-a recomandat sa port chiloti stramti. Chilotii pe marimea mea nu sunt asa stramti, doar daca iau mai mici. Am incercat sa iau si mai mici dar ma dor testiculele, parca le strivesc. Ce spuneti? Sa incerc sa ii port pe cei mai mici indiferent de dureri? Multumesc anticipat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Pai care e problema daca le ai lasate? Ca doar scula trebuie' sa se ridice, nu oole. happy P.S. Vezi de exemplu ce lasate le are Evan Stone, si omul e xxx-star.

| Asterj12345 explică (pentru GabiDumitrescu):

Salut, multumesc de raspuns. Problema e ca imi intra intre picioare cand ma asez, cand ma plimb din vina ca sunt foarte lungi. Caut o solutie sa le tin macar cat de cat la locul lor, incat sa ma pot plimba linistit, sa pot merge la munca linistit, sa stau in fund linistit. Multumesc inca o data de raspuns, zi faina!

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Asterj12345):

Ouch, got me. De de nu incerci boxeri? Ar trebui sa stea ok ma gindesc eu...