| SebiAdrian69 a întrebat:

am o sinuzita mai veche (sinusurile "infundate") de la asta pot sa am? Mi se infunda urechile si dupa aud un fasait si uneori asemanator cu o imprimanta mai veche nu stiu sa explic sunetul ala (exact cum se aude cand desfundam un cauciuc de la biciclenta/masina) daca nu e de la sinuzita ce poate sa fie? (Tensiune nu e, am masurat-o saptamana de peste 7 ori mereu a iesit 12 cu 7)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tinitus ai, tinitus intermitent s-ar putea sa scapi dacă tratezi cauza mergi la ORL

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai auzit de medic?

| sierra1 a răspuns:

Sebi mamă, vorbești de fâsâit de imprimantă, de cauciucuri de mașină sau bicicletă... Ce ești tu, cyborg?

| SebiAdrian69 explică (pentru sierra1):

Am dat exemple cum se aude adica se aud ademanator cu alea

| sierra1 a răspuns (pentru SebiAdrian69):

Mai glumim și noi că prea ne atacă virusu' ăsta

| Donsavas a răspuns:

Ia un parasinus la nevoie si mergi la medic!

| SebiAdrian69 explică:

N-am explicat bine pe scurt se infunda urechile asa random si aud un fasait