| geo9090 a întrebat:

am si eu o intrebare acum 70 de zile am avut un accident la fotbal, practiv am o fractura de peroneu.Practic staucu piciorul in ghips de 60 si ceva de zile pe 2 Decembrie trebueb sa ma duc la control adica trebuie sa-mi scot ghipsul sa fac raze, dupa parerea voastra cam cat trebuie sa stai in ghips dupa un asemenea accindent, poate e cineva care a patit la fel sau cineva care cunoaste, Am deja 60 de zile de cand am piciorul in ghips si sincer nu mai rezist cu ellaughing) pe 2 cand ajung la control fac 70 de zile. Dau Funda la cel mai bun raspuns

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| andreisandu28 a răspuns:

Nu ma intereseaza

| geo9090 explică (pentru andreisandu28):

Atunci sa-mi bag ****-n mata si sa te chish nin frezawinking daca nu te intereseaza la ce mortii matii mai raspunzi si iti pierzi timpu degeaba cocalarule

| andreisandu28 a răspuns:

La fel boulewinkingnu ma intereseaza de ce ai patit

| geo9090 explică (pentru andreisandu28):

Pai daca nu te intereseaza la ce raspunzi cocalaruleee marh in *** acasa si vezi ca te trimite mata sa duci gunoiu laughing) marshhhhhhh

| andreisandu28 a răspuns:

Zici de mine ca sunt cocalar dar tu ca scrii ''marshhh' cu H cocalar ce esti laughingmai da ce infipt esti rolling on the floor)

| Trolli a răspuns:

Ai rabdare, ce putem sa-ti zicem. Gandeste-te ca este spre binele tau.
Sanatate.

| geo9090 explică (pentru Trolli):

Eu ma gandeam ca cineva imi spune cam cat se sta in asltfel de situatii dar ce mi-ai zis tu aici stiam si eu in fine multumesc

| Trolli a răspuns (pentru geo9090):

Doar un medic se poate pronunta in aceasta privinta. Cel mai bine este sa urmezi sfaturile lui. Ai grija pe viitor. happy