| boghyk a întrebat:

Am si eu o intrebare.Azi am facut test tbc afica IDR sa fiu mai specific.Intrebarea mea este daca pot consuma alcool in cele 72 de ore care trebuie sa le astept pana la rezultat, deoarece maine e ziua fratelui mea si vreau sa stiu daca pot bea. Daca cineva cunoaste si ma poate ajuta, il rog sa-mi spuna.Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna happy
Intreaba si tu o farmacista...
Nu cred ca dauneaza, atat timp cat nu depasesti masura...
Daca nu yrmezi un tratament, nu c red ca dauneaza un pahar de vin/bere.
O zi buna happy