| justtmark a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru voi.
Am fost operat de apendicita de aproape o luna si nu doresc sa raman cu un semn extrem de vizibil pe corp. Cine imi poate recomanda o crema,gel, unguent pentru cicatrizare. Doresc ceva foarte eficient si sa pot sa vad rezultate dupa cel mult o saptamana ca sa ma conving de eficienta produsului. Multumesc si astept raspunsurile voastre. happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Enki a răspuns:

Pai ti-as recomanda sa intrebi un farmacist.cred ca ti-ar fi de folos.ar sti exact ce unguent sa iti dea.

2 răspunsuri:
| bilyy a răspuns:

Aplica cat poti tu de des foi de varza, poti dormi noaptea cu ele, mananca cat mai multe mere, si pe acestea le poti aplica pe cicatrici, regenereaza tesuturile si cand ai timp maseaza zona cu cicatrici cu diferite creme grase, iti recomand FLORAMIN de la COMPLEX APICOL, sau masezi pur si simplu fara creme. Aplica in strat subtire Triamcinolon, este un unguent care se gaseste la farmacie, este foarte ieftin, este util pentru cosuri, gerpes, cicatrici, usuca foarte bine zona.

Mai poti consulta cateva carti naturiste, acestea contin multe informatii ajutatoare.

| bilyy a răspuns:

Aplica cat poti tu de des foi de varza, poti dormi noaptea cu ele, mananca cat mai multe mere, si pe acestea le poti aplica pe cicatrici, regenereaza tesuturile si cand ai timp maseaza zona cu cicatrici cu diferite creme grase, iti recomand FLORAMIN de la COMPLEX APICOL, sau masezi pur si simplu fara creme. Aplica in strat subtire Triamcinolon, este un unguent care se gaseste la farmacie, este foarte ieftin, este util la cosuri, herpes, cicatrici, usuca foarte bine zona.

Mai poti consulta cateva carti naturiste, acestea contin multe informatii ajutatoare.