| AlyNDriftKing a întrebat:

am si eu o intrebare... stie careva cam ce pot lua pentru a ma ingrasa? big grin Mi se pare ca sunt destul de slab si...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| lTudyl a răspuns:

Iti recomand proteine Weider Mega Mass 4000.Sunt foarte bune si sunt facute din ingrediente naturale!
Te vor ajuta sa pui pe tine masa nu doar grasime, chiar daca mergi sau nu la sala!
Bafta!

| AlyNDriftKing explică (pentru lTudyl):

Cam in cat timp se cunoaste rezultatul?

| lTudyl a răspuns (pentru AlyNDriftKing):

Totul depinde de organism si de tipul tau somatic!

| AlyNDriftKing explică (pentru lTudyl):

Mersi! Ai funda!

9 răspunsuri:
| moniii5 a răspuns:

Mergi la sala, mai bine faci muschi decat grasime si sunt unele exercitii fizice care cresc masa musculara, cauta pe youtube...bye-bye!

| ViktorVictor a răspuns:

Asculta-ma la virsta asta este destul de normal sa fii slab deoarece organismul la anii acestea creste si se deszvolta, cind vei fii mare va fi totul normal! DAca o sa iai pastile/mincaruri diferita pentru a te ingrasa corpul nu se va dezvolta normal, ti-am dat un sfat ca eu tot asa credeam ca sunt slab ca un schelet big grin

| AlyNDriftKing explică (pentru ViktorVictor):

Bun,inteleg ce vrei sa spui. Mersi.