| bogdan555 a întrebat:

Am si eu o problema...A inceput acum 2 zile cand a inceput sa ma doara in zona ficatului(partea dreapta) apoi durerea s-a mutat in epigastru)partea superioara a abdomenului)Am foast la doctor crezand ca e apendicita dar mi s-a confirmat k nu e deoarece nu simteam nici o durere in fos iliaca dreapta.Am luat un tratament si durerile parca disparusera cand deodata au aparus in zona inghinala dreapta(putin deaspura testiculului drept) si se accentueaza...o fi hernie? HELP

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Empathizer a răspuns:

Mergi la un nou control medical. Pot fi mai multe lucruri, e nevoie sa te vada un medic. Acum, sambata, poti merge la o camera de garda a unui spital.

| bogdan555 explică (pentru Empathizer):

Acum mi-au trecut durerile inghinale big grin dar am greata si nu am pofta de mancare(probabil o fi o intoxicatie)

| bogdan555 explică (pentru Empathizer):

Apropo am fost la spital unde mi s-a spus ca nu am apendicitalaughing sa speram

| Empathizer a răspuns (pentru bogdan555):

Ti-au spus si ce s-ar putea sa ai?

| bogdan555 explică (pentru Empathizer):

Intoxicatie alimentara