| Cristi92 a întrebat:

am si eu o problema am facut o pauza de fotbal si aseara cand am dat cu sutu in minge am simtit ca a trosnit si ma doare rau stinghie AJutor incep antrenamentele

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| XDanyX007 a răspuns:

Daca nu il poti misca. inseamna ca e rupt... Dar daca nu pune niste gheata pe el si nu il forta tare. stai cateva zile si daca nu te ajuta du-te la spital :-s Funda?

3 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Probabil ai facut intindere! Daca ai o durere insuportabila mai bine mergi la medic!

Răspuns utilizator avertizat
| Xenya a răspuns:

Daca este umflat poti pune gheata, cel mai indicat este un control medical!