| PrOEvolution a întrebat:

Am si eu o problema.De ceva timp pe mama mea o doare in talpa la baza degetului mare.Astept raspunsuri!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| BRG a răspuns:

Slut posibil să o doară de la pantofi poartă des tocuri? Sau poate are reumatism o fi din cauza vremii, să meargă la un ortoped.

| AIRIUS a răspuns:

Buna!
Si eu am avut parte de asa ceva, din pacate si este destul de jenant si dureros.
Cel putin la mine a fost din cauza faptului ca mergeam mult pe josd si uite asa mii se facuse 2 bataturi urate de tot.
Aplicand de vreo 4 ori cate un plasture special de batataurimam scapat de ele.
Numai bine!

| jall a răspuns:

Spune-i sa-si dea cu voltaren