| adelinbucur a întrebat:

am si eu o problema imi miros picioarele sau pe romaneste imi (put)picioarele oricat m as spala si o fac in fiecare zi tot imi miros ce pot sa faca ca sa nu imi mai miroasa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Ara997 a răspuns:

Cauta spray antimicotic pentru picioare la farmacie. ai o bacterie.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Schimba incaltamintea
poarta sosete din bumbac

| nugasescusernameliber a răspuns:

Sigur nu e de la incaltaminte?

NOname
| NOname a răspuns:

Fugi la dermatolog, îţi dă un tratament, îl respecţi şi, în mod normal, după ce schimbi încălţămintea şi toate cele, ar trebui să scapi de problemă. Iar pe viitor nu umbla desculţ prin sălile de sport, vestiare şi duşuri publice!

| Adry05 a răspuns:

Sprayuri pentru aceasta problema.
Gasesti gramada in farmacii sau magazine de pantofi.