| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema mai delicata. Uneori, cand stau pe o banca sau pe un scaun, incepe sa simt mancarime pe fese, de nu mai pot sta locului... Ma ridic, tot ma mananca, ma scarpin, parca mai trece, CE SA FAC?
Sunt disperat ca nu mai e mult si incepe scoala... Trec la liceu si sigur o sa am niste banci vechi din lemn si nu o sa pot sta jos 6-7 ore.
DAU FUNDA!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Opianne a răspuns:

Încearcă să folosești lenjerie intima de bumbac

| anonim_4396 explică (pentru Opianne):

Sigur sa nu fie ceva ciuperca, sau boala.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am uitaat sa precizez, cand stau intins nu am nimic. Si sunt baiat.

| Anonimacereajutor a răspuns:

Fuguta la doctor...acesta iti poate spune concret ce ai si ce sa iei