| anonim_4396 a întrebat:

am un punct rosu care ma mananca rau, e si inflamat un pic, dar probabil ca m-am scarpinat. Ma ingrijoreaza ca pe langa el sunt 3-4 alunite, si aceasta poate fi o alunita rupta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Divy a răspuns:

Sau e o mușcătură de țânțar.
A început sezonul laughing

| Beutz a răspuns:

Poti sa te duci la medic, poate el te va ajuta.