| jackpot9 a întrebat:

As vrea sa stiu daca pot sa practic reiki si singur sa invat unele tehnici nu vreau sa ajung maestru ci doar sa ma pot vindeca singur de unele boli si dupa aceea pe prieteni sau pe rude.
Multumesc anticipat happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai nevoie de initiere din partea unui maestru Reiki.
Apoi poti sa simti efectiv fluxul de energie care trece prin tine.

1 răspuns: