| anonim_4396 a întrebat:

astazi s-a intamplat ceva ciudat, penisul ma mananca de cateva zile, "preputul" este cam rosu, iar astazi mi-a curs sange, dar nu pe unde fac pipi sau chestii d-astea parca a iesit din preput. ce poate fii? tin sa precizez ca nu am avut niciun contact sexual pana acum.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Poate fi o balanită de totă frumusețea, suprainfectată. Mergi urgent la un dermatolog sau urolog!

| SERIALS a răspuns:

Urgent la urolog.

| Takishima a răspuns:

Bine ca nu ai pus si poza cu detalii cum faca aia de pe yahoo answers. Sunt deschisi la minte!
Trebuie sa te duci la un cabinet de andrologie. Sa nu te duci la cabinet de ginecologie. Trateaza organul feminin. "Ginos" in latina inseamna feminin iar "andros" inseamna masculin. De aici vine si denumirea androceului si gineceului la flori - parti care se fecundeaza. Ce ai tu e grav daca iti curge sange. Daca vrei o parere mai specialista intrebati un medic online macar. Online gasesti aici :

http://m.sfatulmedicului.ro/index.php?module=Mobiles