| mirel12314 a întrebat:

Salut TPU,azi de dimineaza m-am trezit cu o usoara durere de testicul(testicolul drept), apoi la scoala a inceput sa se intensifice durerea, dupa amiaza m-am mastubat, e ceva grav? Ar trebui sa le spun parintilor?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| teo530 a răspuns:

Poate te-ai lovit în timpul somnului. Vezi dacă te mai doare atunci ai ceva şi îţi trebuie un control la medicul urolog. Acum legat de întrebare, nu-i pare să o fi pus la mişto atunci cred că ai greşit. Ai zis azi de dimineaţă dar acum este ora 6. M-a derutat puţin asta.

| mirel12314 explică (pentru teo530):

Atunci am ajus acasa e la orept ca am progrm dupa-amiaa

| Treaem24 a răspuns:

Ar trebui sa le spui cel mai bine sa te duci la un control la doctor