| anonim_4396 a întrebat:

azi mi-am luat o cutie de tribulus.Ma gandeam sa iau jumatate din doza prescrisa deoarece am doar 16 ani, stiu ca unii dintre voi o sa spuna, ca nu imi trebuie tribulus la 16 ani, insa as vrea sa stiu daca se vor vedea rezultate dupa ceva timp cu cate 1 gr pe zi, efectele adverse apa daca se face exces cam 6 gr pe zi,
Funa celui mai bun raspuns!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| malvinacroft a răspuns:

Tribulus nu da rezultate la sala - nu stiu pentru ce vrei tu sa il iei. Iti spun asta din studii stiintifice, nu de pe internet. Se foloseste pentru cu totul altceva, in general.