| Dvmasster1 a întrebat:

Cand beau apa ma doare stomacul, oare ce sa fac si de ce se intampla asta? Precizez ca am 13 ani.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Incearca sa-ti faci analiza la sange pentru helycobacter pylori, dar cel mai sugur du-te la un medic gastroenterolog, ele iti poate spune ce sa faci sau ce tratament sa iei.
O dupa-amiaza excelenta!

5 răspunsuri:
| raresm99 a răspuns:

Probabil ca e la clorul din apa.

| kameleonic a răspuns:

Doar la apa ai simptomele astea? nu la orice lichid? Consulta un doctor!

| LIN2010 a răspuns:

Nu este normal, prezinta-te de urgenta la medicul de familie.Sanatate

| hummmer a răspuns:

Daca stai la tara, posibil niscaiva nitriti.
La oras rugina si clorul cel de toate zilele.
Bea bere.

| PeselAlina a răspuns:

Când beau apa ma doare burta