| raul230 a întrebat:

Ce pot face sa scap de niste cosurile de pe obraji?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Alexandra4500 a răspuns:

Si bea mai multa apa, dar nu fortat.

| DarkRed a răspuns:

Nu le mai stoarce!
In jur de 3-4 zile dispar singure.
Spala te decat de 2-3 ori pe zi pe fata cu apa calduta.
Spala te pe maini mai des.
Cam atat ai putea face insa pe viitor nu vei mai avea cosuri.

| raul230 explică (pentru DarkRed):

Am facut ce mi-ai zis m-am spalat cu pe fata cu apa calduta 3-4 zile.