| TrustStyle a întrebat:

Chiar acum am observat ca am o umflatura pe pielea ce-mi acopera testiculele. ce poate fi? cos nu prea pare a fi...la atingere nu doare deloc,este umflata si are cam 0, 5 cm diametru..Pareri? (ieri parca nu era)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Spartacus1127 a răspuns:

Cred ca e o iritatie usoare ce va trece. Cel mai probabil, ai transpirat laughing acolo jos si te-ai iritat de la lenjeria intima. Trece, stai calm! happy