| pisikutza20 a întrebat:

..cine poate sa-mi zica in cit timp isi face efectul gelul pentru bust de la >avon? si vreau sa stiu daca nul mai folosesc sinii vor reveni la forma initiala? dau funda promit

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| CJ23MDL a răspuns:

Imi pare rau sa-ti zic dar la mine nu a dat nici un rezultat. am terminat gelul si tot nu s-a vazut nimic.iar in legatura cu produsele anticelulitice geluri pentru bust. am cerut parerile mai multor fete, si nici una nu e multumita de ele. poate la tine are efect. succes

| Bursache a răspuns:

Vrei sa vezi rezultate foloseste Aloe Body Toning Kit, tot aici il si gasesti http://forever-aloe-vera.eu/produs/488