| GrigorasAlex199 a întrebat:

Cred ca am inghitit o bucatica de scobitoare din greseala,si parca simt ca am un nod din gat sau ceva de genul, e grav, ar trebui sa merg la medic sau ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bea multa multă apă sa se duca jos in stomac o fi ramas in gît

| Sofer a răspuns:

Nu te mai atinge de obiecte periculoase.
Poate scapi în câteva zile. Dacă nu trece mergi la medic.

| Dismally a răspuns:

Cum adica crezi ca ai inghitit? Uita-te la ea, vezi daca este intreaga. Daca este foarte mica nu patesti nimic.

| GrigorasAlex199 explică (pentru Dismally):

Ma rog, mai mult ca sigur am inghitit cam un sfert din scobitoare, nu mai e intreaga

| zilog a răspuns:

O să mori dacă nu țî-o scoate

| NotNamed a răspuns:

Ba baiatule ba mor cu voi ma jur rolling on the floor rolling on the floor...cum adica "cred ca am inghitit.". Tu nu stii ce mesteci?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi la medic sa ti-o scoata ca pana se digera e sansa sa-ti perforeze diverse. https://www.menshealth.com/......e-effects/

| Adriaw48 a răspuns:

Pai daca este in stomac o s-o digere stomacul și dacă este in gat mergi la medic că sa ți-o scoată

| notebook2510ghjjjvv a răspuns:

Fix asta am facut eu acum 5 ore, ai avut ceva complicatii, sau ai fost la medic?