| ItsMatrix a întrebat:

De cateva minute a inceput sa ma doara in partea stomacului (partea stanga). De ce?
(Mentionez ca fac abdomene cam de 2 ori pe saptamana).
Ma doare cate odata cand apas in acel loc sau dintr-o data imi vine durerea.
Care sunt cauzele si ce as putea consuma?
Daca e ceva, ce ar trebui consumat pentru a face circulatia in stomac normala? Sau asa ceva.

**FUNDA**

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Ghinea_Alin_1998 a răspuns:

Nu ma pricep prea bine dar cred ca ai apendicita ..incearca sa te opresti din abnome 1 saptamana si daca nu-ti trece du-te al un doctor

| Andrada003 a răspuns:

Daca te doare doar in partea stanga ( mai jos asa ) inseamna ca ai apendicita.Dar daca nu te doare acolo nu este nimic.Este normal.Ti s-a mai intamplat asa ceva?

| ItsMatrix explică (pentru Andrada003):

Da. dar a trecut. dar acum mi-e frica pentru ca incepe sa doara fara sa apas.
Este undeva in stanga jos.

| Andrada003 a răspuns (pentru ItsMatrix):

Pai inseamna ca ai apendicita.